Naše služby

Naší prioritou je zaručit našim klientům bezproblémový a hladký chod jejich podnikatelské, administrativní, či jiné činnosti. Snižujeme našim partnerům náklady na provoz budov, díky pravidelným revizím, fyzickým kontrolám a monitoringu dokážeme minimalizovat riziko poruch a přerušení provozu. Tím šetříme peníze, čas a nepohodlí našim klientům. Když už se něco pokazí, zajišťujeme okamžité řešení problémů výjezdem technické pohotovosti s garantovanou dobou zásahu. Staráme se o naše klienty tak, abychom mohli spolupracovat dlouhodobě na principu oboustranné spokojenosti.

Revize a kontroly TZB

Provádíme revize a zkoušky technických zařízení budov, k zajištění jejich bezpečného provozu dle platné legislativy.

Výstavba a rekonstrukce TZB

Realizujeme komplexní dodávky a montáže technických zařízení budov a to jak u rekonstrukcí, tak u nově vybudovaných objektů nebo center.

Pohotovost TZB

Našim zákazníkům poskytujeme nepřetržitou havarijní pohotovost technických zařízení budov s garantovanou dobou příjezdu.

Online monitoring provozu

Nepřetržitý online monitoring provozu TZB na centrálním dispečinku společnosti pomáhá předcházet poruchám a následného narušení plynulého chodu objektu, proto je důležitou součástí našich služeb.

Technická správa TZB

Nabízíme komplexní služby k zajištění provozu technických zařízení budov. Zejména tepelných zdrojů (kotelny a výměníkové stanice) a systémů ústředního vytápění, vzduchotechniky, chlazení, vč. systémů měření a regulace atd.

Energetické poradenství

Našim partnerům poskytujeme konzultace a rady z problematiky TZB při jejich provozní a investiční činnosti, včetně návazného energetického poradenství.

Nezávazná poptávka